Haugesund Røde Kors tilbyr en rekke aktiviteter i nærmiljøet der du kan engasjere deg lokalt.
Er det noe du lurer på?
Ta kontakt med oss, vi vil gjerne prate med deg.

Ansatte

André Sæbø
André Sæbø
Daglig leder
52 71 12 50
andre@hrk.no
Silje Fagermo
Silje Fagermo
Aktivitetstilrettelegger
52 71 12 50
silje@hrk.no
Karoline Kolstø
Karoline Kolstø
Prosjektleder Fellesverket
922 83 646
karoline@hrk.no
Frøydis Eggen
Frøydis Eggen
Prosjektleder Institusjonslykke
52 71 12 50
froydis@hrk.no
Anne Kesia Gullhav Leirvik
Anne Kesia Gullhav Leirvik
Prosjektmedarbeider Besøkstjenesten
52 71 12 50
anne@hrk.no
Vidar Bachmann
Vidar Bachmann
Prosjektleder Vibrandsøyfestivalen
930 26 052
vidar@hrk.no
Ann Kristin Rørtveit
Ann Kristin Rørtveit
Prosjektleder Gatemegling
934 49 317
ann.kristin@hrk.no
Ellen Sofie Selle Bertelsen
Ellen Sofie Selle Bertelsen
Prosjektleder Hulå
415 67 886
ellen.sofie@hrk.no
Monica Utne
Monica Utne
Flyktningguide
465 09 480
monica.utne@redcross.no