Haugesund Røde Kors tilbyr en rekke aktiviteter i nærmiljøet der du kan engasjere deg lokalt.
Er det noe du lurer på?
Ta kontakt med oss, vi vil gjerne prate med deg.

Ansatte

Vidar Bachmann
Vidar Bachmann
Daglig leder
52 71 12 50
vidar@hrk.no
Silje Fagermo
Silje Fagermo
Aktivitetstilrettelegger
52 71 12 50
silje@hrk.no
Frøydis Eggen
Frøydis Eggen
Prosjektleder besøkstjenesten
52 71 12 50
froydis@hrk.no
Anne Kesia Gullhav Leirvik
Anne Kesia Gullhav Leirvik
Prosjektleder besøkstjenesten
52 71 12 50
anne@hrk.no
Egil Jondal
Egil Jondal
Leder Fellesverket
45500722
egil@hrk.no
Ann Kristin Rørtveit
Ann Kristin Rørtveit
Prosjektleder Gatemegling
934 49 317
ann.kristin@hrk.no
Ellen Sofie Selle Bertelsen
Ellen Sofie Selle Bertelsen
Prosjektleder Treffpunkt
415 67 886
ellen.sofie@hrk.no
Monica Utne
Monica Utne
Koordinator Fellesverket
489 23 818
monica@hrk.no
Kine Hillestad
Kine Hillestad
Prosjektleder #meigjengen og Hulå
93436335
kine@hrk.no
Linn Kristine Birk Danielsen
Linn Kristine Birk Danielsen
Prosjektleder For Alle Haugesund
91550364
linn.kristine@hrk.no
Sorina-Elena Holgersen
Sorina-Elena Holgersen
Flyktningguide-koordinator
998 53 509
sorina@hrk.no
Laila Iren Bakken
Laila Iren Bakken
Prosjektmedarbeider
91847119
laila@hrk.no